top of page

תושבת גבעתיים בעלת שורשים תל אביביים. חיה עם זוגתי ושלושת בנינו. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ובלימודי יהדות ארה"ב. כדתיה לשעבר ערכתי מסע ארוך לגיבוש היהדות שלי, ומתוכו פיתחתי את טקסי הנישואים שלי והגעתי ללימודי הרבנות החילונית. משנת 2015 אני מנהלת פיתוח ותוכן של "יהדות חילונית" ובשנת 2017 הוסמכתי לרב. יועצת ארגונית, מטפלת ומאמנת בעלת ותק וניסיון רב, שעדיין עוסקת בזה לצד עבודתי בעמותה. ערכתי טקסי נישואים רבים לזוגות מכל הסוגים, ובכל פעם מחדש זו זכות עצומה והתרגשות גדולה. תולעת ספרים רצינית, מחויבת לספורט גם כשלא מתחשק, חובבת מסעות מכל הסוגים ואוהבת בני ובנות אדם.

ניסיון מקצועי:

  • אני עורכת טקסי חיים משנת 2006 ועד היום ערכתי מאות טקסי חתונה וכן בר/בת מצוות וטקסי לידה. משיאה בשמחה חתן וכלה, בני זוג מאותו המין, זוגות מעורבים, חתונה שניה וטקסי חידוש נישואים. עורכת תהליכי בר/בת מצוה וטקסים ייחודיים, ונהנית לפגוש הורים צעירים בטקס לידה "ברית מילים" מלא חגיגה. יחד  - אתם ואני  - נבנה את הטקס המתאים לכם ונדאג שהוא יבטא את מי שאתם, את הערכים והתרבות שלכם/ן, ובמיוחד – את האושר, ההתרגשות והאהבה.   

  • אני מלמדת את קורס "תרבות היהדות החילונית" במסגרות מגוונות, ועורכת תהליכי הכנה קבוצתיים לבר/בת מצווה, גם לקבוצות של ילדים והורים. 

  • אני עורכת קבלות שבת וטקסי חג מהנים ומגוונים, בהתאם לאופי המשפחה/קבוצה/קהילה.

"אני מאמין" שלי

אתם ואני שייכים לתרבות רבת שנים, מגוונת ועמוקה. חלקים ממנה הומניסטיים, מלאי חוכמה, מעצימים ואופטימיים, וחלקים אחרים אינם מהווים השראה בשבילנו. זכותנו לבחור את המתאים לנו, וחובתנו להוסיף עליו. אני מאמינה ביכולתנו לבחור בטוב, לעשות למענו, ולשמוח בו! הדיאלוג המתמיד בין שימור לחידוש הוא חשוב ונפלא, ואני גאה להיות חלק ממנו, יחד אתכם. בחתונה חילונית, או טקס לידה, קבלת שבת או לימוד הומניסטי – אתם ואני שותפים/ות ליהדות ישראלית חיה ותוססת, הנאמנה לערכי מגילת העצמאות שלנו.

050-2435000

מוזמנים לפנות

אליי בכל נושא:

המלצות:

מכתב תודה לאחר טקס חתונה:

אילה היקרה,

לפני כשלושה שבועות, באמצע חודש מאי היפה, הייתה לנו הזכות להינשא בטקס אזרחי (אלטרנטיבי) שאת ערכת לנו. למרות שהתחתנו גם בחתונה דתית מספר שעות קודם לכן, רצינו ליצור טקס נוסף, שיוויוני יותר מהטקס הדתי, שישקף אותנו, את אהבתנו ואת האישיות שלנו כזוג. את כל זה השכלת לעשות ובטוב טעם רב. היה לנו זמן יחסית קצר לערוך את הטקס, אבל ההקשבה שלך, הנתינה שלך, יכולת ההתבוננות שלך בנו ושיתוף הפעולה הנהדר, נשאו פרי ויצרו טקס מרגש, חד פעמי, שקצר תישבוחות ועורר הרבה עניין בקרב כל באי החתונה ועדיין, מספר שבועות אחרי, עדיין מעורר התרגשות וקוצר מחמאות.
על כך, ועל אישיותך המיוחדת והחד פעמית, אנחנו מבקשים להודות לך ולאחל לך להמשיך לעשות את עבודת הקודש הזאת עוד הרבה שנים.

אוהבים,

- ארז ואיילה לוי- שטרן

מכתב תודה לאחר טקס חתונה:

 

לאילה היקרה,

כמו זוגות רבים הניגשים לתכנן את חתונתם, ידענו היטב איך אנחנו לא רוצים שיראה טקס הנישואין שלנו, אך התקשינו להחליט מה כן יהיה אופיו של הטקס.חברים המליצו לנו לשוחח עם אילה. נפגשנו לשיחת היכרות קצרה ובסיומה לא היה לנו ספק שפגשנו באדם הנכון לערוך, לייעץ, להדריך ולהנחות את טקס הנישואין שלנו.החיבור בינינו היה מיידי. אילה זיהתה במדויק את השקפת עולמינו והשאיפה שלנו ליצור טקס נישואין שיוויוני המשקף את מערכת היחסים שלנו.תהליך כתיבת ועריכת הטקס, תחת הדרכתה של אילה, היה מהנה ומעשיר.יכולת הכתיבה של אילה וכישרונה בהנחיה ועמידה מול קהל סייעו לטקס להפוך לאירוע בלתי נשכח.אורחים רבים החמיאו לנו על הטקס, שלדבריהם היה יפה, מיוחד ותפור למידותינו וגרם לקהל להיות מעורב וקשוב.מבחינתנו הטקס היה הצלחה גדולה, ועל כך אנו חבים לך תודה גדולה!

 

- נועה ושי דולב

 הרב רב חדש

bottom of page